Kouř a stíny

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Brokilon - 2012
ISBN: 978-80-7456-106-1

Brokilon (2012) 978-80-7456-106-1 380

Až na neopětovanou lásku k fešáckému herci Lee Nicholasovi byl Tony víceméně spokojený... přinejmenším do chvíle, kdy to ve filmovém studiu začalo jít od desíti k pěti. Začalo to stíny - stíny, které se nacházely na místech, kam nepatřily, stíny, které jako by si žily vlastním životem. Tony se je snažil ignorovat, říkal si, že jsou jen výplodem jeho fantazie - dokud jednoho dne nenašel tělo Nikki Waughové. a nepocítil dotek stínu. Ale když se stín rozhodl ovládnout Leeho a když se z nepochopitelných důvodů při natáčení automobilové nehody málem zabil jejich kaskadér, Tony už to déle přehlížet nemohl. Musel zjistit, co ohrožuje lidi, kteří se na natáčení "Nejtemnější noci" podílejí. A k tomu samozřejmě potřeboval Henryho pomoc. Netrvalo dlouho a stopa ho zavedla k čarodějce mající u CB Productions na starosti speciální efekty, Aře Pelindrakové, která mu poskytla děsivé vysvětlení, jež mohl přijmout pouze mladík s tak neobvyklými zkušenostmi, jakým byl Tony. Ale vědomí toho, čemu čelil, tvořilo jen polovinu bitvy - skutečná výzva spočívala v tom, jak přežít něco, co přežít nelze, a jak porazit neporazitelné! (Založil/a: Snicketka)

Tanya Huff Tanya Huff
*??.??.1957

DanielOsbourne
  3. 11. 2012, 15:50
Už to není taková pecka, jako byla serie Blood ties, ale nejspíš to bylo tím, že byl špatný nepřítel. Stíny mi nepřišli jako dobrá volba. Ale když se to vezme z druhé stránky, Tony je lepší hlavní postava než byla Vicki a navíc se tu ani moc neplete Henry a slovní přestřelky mezi Vicky a Cellucim nahradily přestřelky mezi Tonym a Arrou, které byly naprosto výborné. Jsem zvědav, co přinesou další pokračování.
RenataHopsinka
  25. 11. 2014, 15:42
Popravdě kniha oble obashu vypadala mnohem zajímavější. Pro mě to bylo sklamání, protože jsemse na ní těšila. Ale myšlenka, že ve stínech se skrývá nebezpečí se mi líbila.
barcus16
  22. 7. 2012, 0:34
Skvělá kniha! :) Tony je skvělý hlavní hrdina a těším se jak se to bude dál vyvíjet s Leem.. a i Henrym :)
Těšim se na pokračování