Něžný triumf

Baronet - 2008
ISBN: 978-80-7384-141-6

Baronet (2008) 978-80-7384-141-6 283
Baronet (1998)

Román Něžný triumf je příběhem lásky Ramona Calverry a krásné a sympatické Katie. Katie je moderní a emancipovaná dívka, které poněkud vadí Ramonovy názory na život, přesto však souhlasí s jeho nabídkou k sňatku a vydá se s ním do Portorika, kde, jak se domnívá, budou žít na jeho farmě. Ramon však je jedním z nejbohatších lidí na světě a v současné době je poněkud ve finančních nesnázích jen kvůli tomu, že otec žárlí na jeho obchodní úspěchy. Ramon naopak neví, že Katie má za sebou neúspěšné manželství s arogantním právníkem, ze kterého se ještě úplně nevzpamatovala. Proto se jejich vztah nevyvíjí dobře a jen díky nádherné přírodě a pomoci přátel odvrátí hrozící rozchod a překonají vzájemnou nedůvěru, která se mezi ně vkradla. (Založil/a: Martina)

pelikosi
  2. 6. 2014, 12:26
Docela pěkné oddychové čtení, na mě ale poněkud příliš "americké". Ději chybí nějaká vkusná zápletka, která odpovídá žánru. Přesto se kniha četla docela pěkně.