S tebou až navěky

Baronet - 2006
ISBN: 80-7214-078-7

Baronet (2006) 80-7214-078-7 451
Baronet (1998)

Kočár lorda Stephena Langdorfa smrtelně zraní opilého barona Burletona. Nešťastná náhoda, která se odehrála v londýnských ulicích na konci 19. století, je úvodem k mnoha dramatickým i romantickým peripetiím, které zcela změní chod lordova života. Ve snaze zmírnit důsledky nehody se Stephen vydává do přístavu, kam má přijet Burletonova snoubenka. Místo ní však dorazí její společnice Sherry, a než s ní stačí Stephen promluvit, stane se také obětí nehody. Lord se ujme péče o dívku, která dočasně ztratila paměť, aniž by si byl záměny vědom, a vzhledem k jejímu stavu jí smutnou zprávu ani nesdělí. A tak oba žijí v milostném klamu, dokud se skutečná Burletonova snoubenka nevrátí do Londýna a nevnese do jejich vztahu podezření a nesvár. Uzdravená Sherry od lorda odchází, jen aby nakonec dokázala čistotu svých úmyslů i sílu své lásky. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 13:02
Whitney moje láska mělo takový úspěch, že fanoušci autorku tak dlouho prosili o pokračování až napsala S tebou až na věky. Na volném pokračování rozhodně odvedla lepší práci.