Whitney, moje láska

Baronet - 2005
ISBN: 80-7214-058-2

Baronet (2005) 80-7214-058-2 523
Baronet (1997)

Whitney žije se svým otcem na venkovském anglickém panství. Ten nedokáže prudkou, vášnivou a vzdorovitou dívku zvládnout a posílá ji do Paříže k tetě. Tam Whitney vyrůstá v půvabnou mladou dámu. Po návratu uvažuje, že se provdá za svou dávnou lásku. Vévodu z Claymore, dobyvatele ženských srdcí, okouzlí její krása a inteligence. Využije finančních problémů jejího otce a nabídne mu půjčku výměnou za její ruku. Whitney se brání, přestože ji vévoda přitahuje. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  10. 12. 2013, 12:50
Whitney byla divoška a tak ji otec poslal do Francie, aby se z ní stala dáma. Tam se z ní stane lvice salónů. S vévodou se setkala, ale nezaujal ji. Zatímco on se zamiloval. Tak odjel do Anglie a de facto si ji koupil. Jenže nepočítal s tím, že se to Whitney dozví. Příběh je to pěkný, ale je tam moc zvratů. Stačili by klidně dva, nevím proč je jich tam asi deset, je to překombinované.