Coffeyho ruce

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

BETA Dobrovský - 1998
ISBN: 80-86029-36-0

BETA Dobrovský (1998) 80-86029-36-0 100

Vítejte zpět v bloku E, jednom z nejhorších míst v blízkosti elektrického křesla, kde jsou rvačky na denním pořádku, ale kde se také mají uskutečnit zázraky. Paul Edgecombe se začíná zajímat o případ Paula Coffeye, brutálního vraha dvou dívek. Coffey však prozradí cosi neobyčejného, co způsobí, že život na Zelené míli nebude už nikdy takový, jako býval předtím.

Nic z toho, co jste dosud přečetli, vás nemohlo dostatečně připravit na četbu nejodvážnějšího hororu Stephena Kinga. Několikadílný seriál začíná na Death Row a vede do ohromujících záhad v hlubinách lidského srdce. Svěřte se do náručí Stephena Kinga a ucítíte, jak se stisk jeho rukou stává pevnější a pevnější. (Založil/a: dj.patyzon)

JarKun
  30. 5. 2014, 6:58
Třetí pokračování se vrátilo více k osobě Johna Coffeye a popis účinku jeho zázračných rukou stojí za přečtení už samo o sobě. Zelená míle má stále lepší atmosféru. U mě má celá série drobnou nevýhodu, že jsem nejprve viděl film, takže se trošku vytrácí napětí, ale i tak to stojí za to.