Mizerná smrt Eduarda Delacroixe

Poprvé vydáno celosvětově: 1996

BETA Dobrovský - 1998
ISBN: 80-86029-37-9

BETA Dobrovský (1998) 80-86029-37-9 100

Pro jednoho z vězňů káznice v Cold Mountain vypršel čas. Eduard Delacroix má nastoupit svou poslední cestu dolů k Zelené míli. Ale napřed se musí rozloučit se svými strážci a spoluvězni, a také s podivným stvořením, které navždy změnilo jeho život. Ještě neví nic o strašném osudu, který na něho čeká, ani o ďábelských plánech odplaty.

Nic z toho, co jste dosud přečetli, vás nemohlo dostatečně připravit na nejdovážnější horor Stephena Kinga. Několikadílný seriál začíná v Death Row a vede do ohromujících záhad v hlubinách lidského srdce. Svěřte se do náručí Stephena Kinga a ucítíte, jak se stisk jeho rukou stává pevnější a pevnější. (Založil/a: dj.patyzon)

JarKun
  27. 7. 2014, 13:46
Vydat Zelenou míli po částech byl zajímavý nápad. A King umí získat napětí i na malé ploše. Nejprve navodí atmosféru, pak se zabodne a nechá na konci čtenáře v tom nejlepším čekat na další díl. I když jsem Zelenou míli viděl jako film, tak i přesto má kniha svoje napětí a šmrnc.
kutikk
  27. 9. 2013, 10:07
Výborný díl! Smrt Dela je zde popsaná tak autenticky, že jsem měla pocit, že cítím spáleninu. King to prostě umí. Co mě přestává bavit jsou počáteční pasáže ze starobince, ale uvidím,co se v tom skrývá, nepochybuji, že nějaké tajemství :)