Schody do ráje

Schody do ráje Originální název: Schody do ráje

Karmelitánské nakladatelství - 2010
ISBN: 978-80-7195-092-9

Karmelitánské nakladatelství (2010) 978-80-7195-092-9 135

Setkali jste se už v životě s anděly? Chtěli byste se přesvědčit, že andělé i dnes zasahují do našich životů? Schody do ráje čekají na své poutníky...

Knížka Schody do ráje přináší svědectví řady lidí o tom, že andělé tento svět neopustili, jsou mezi námi i v tuto chvíli, přicházejí, aby nás provázeli na všech našich cestách, snaží se nám i dnes poskytovat andělské mapy, podle kterých se mohou duše vydávat od svých zmatků a bloudění za jistotou a štěstím.

Tato nejnovější publikace Eduarda Martina spolu s předešlými čtyřmi tvoří andělskou pentalogii, ve které autor předkládá podivuhodné příběhy o andělských dotycích v lidském světě a o jejich působení. Andělské vteřiny, první z úspěšné řady pěti samostatných knih, nabídly příběhy o velkých chvílích, které změnily lidem jejich pohled na svět a dokázaly změnit také jejich cestu, jako by se přehodila zázračná životní výhybka. K dalším úspěšným titulům této andělské knižnice patří Kniha radosti, Andělé nás neopouštějí a Andělské dopisy. Jako by příběhy této pentalogie byly opravdu andělskými dopisy o poznání, které k lidem nenápadně přilétá na andělských křídlech. (Založil/a: vladislaus)