Jak získávat přátele a působit na lidi ve věku digitálních technologií

Jak získávat přátele a působit na lidi ve věku digitálních technologií Originální název: How to Win Friends and Influence People in the Digital Age

BETA Dobrovský - 2012
ISBN: 978-80-7306-506-5

BETA Dobrovský (2012) 978-80-7306-506-5 248

Jakkoli se to zdá neuvěřitelné, v dnešním světě moderních technologií, kde se už většina komunikace odehrává prostřednictvím bezdrátových sítí a obrazovek počítačů, se carnegiovské zásady stávají snad ještě důležitějšími - jediným rozdílem je snad jen skutečnost, že dnes můžeme komunikovat s větším počtem nástrojů a s větší rychlostí. Důkazem je tato kniha, ve které pracovníci společnosti Dale Carnegie & Associates aplikovali nesmrtelná carnegiovská pravidla mezilidských vztahů na aktuální situace, které se odehrávají v našem každodenním světě na počátku jedenadvacátého století, aby ukázali, že i ve věku digitálních technologií mají tato pravidla stále svou platnost. (Založil/a: al-ma)