Velkej frajer Nate je prostě třída

Velkej frajer Nate je prostě třída

CooBoo - 2011
ISBN: 978-80-7447-056-1

CooBoo (2011) 978-80-7447-056-1 217

Pro všechny příznivce Deníků malého poseroutky: na scénu přichází frajer Nate,který by chtěl být stejně vtipný, báječný a oblíbený jako Greg Heffley. Nepochybuje o svém předurčení k podobně famózní budoucnosti a svou hvězdnou kariéru začíná s prachovkou, kterou se snaží rozesmát věčně vážného učitele, a pokusem o překonání rychlostního rekordu v pojídání zelených fazolek. Není
snad nutné dodávat, že fazolky ze školní jídelny jsou velmi slizké, studené a odporné a ve spojení s nevrlým ředitelem to může mít pouze jediný výsledek… (Založil/a: lera)

Fešná Bleška
  29. 8. 2014, 21:44
Kopie Malého poseroutky, ale povedená. Nasmějete se a ještě prohlédnete pár těch karikatur a komiksů. Nate je klasický představitel lehce drzého flegmatika, a takové hrdiny prostě rádi mít musíte.
Chameleon007
  24. 3. 2013, 16:14
Velkej frajer Nate je dobrá kniha něco jako Deník malého poseroutky.:) Četla jsem všechny díli Nata.