Skrytá síla minulých životů

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Metafora - 2011
ISBN: 978-80-7359-341-4

Metafora (2011) 978-80-7359-341-4 176

Je možné, že jsme už kdysi žili? A mohl by se klíč k našim problémům, trápení a potížím skrývat právě v minulých životech? Autorka téhle knihy je o tom přesvědčená a její bohatá praxe to jen potvrzuje. Na mnoha konkrétních případech svých klientů nám ukazuje, co všechno, od zdravotních potíží až po partnerské vztahy, mohou zážitky z minulosti ovlivňovat a jak nám staré, hluboce zakódované vzorce brání v současném štěstí.
Proto je třeba se jich zbavit. A to tak, že události, které se do nás nežádoucím způsobem zapsaly, prostě přepíšeme a uvolníme cestu štěstí a nové energii.
S tím nám kromě samotné knihy pomůže přiložené CD s promluvou, která nás zavede přímo do naší zapomenuté minulosti a naučí nás ji změnit! (Založil/a: Ginnidlo)

Sandra Anne Taylor Sandra Anne Taylor
*1962

moonchild
  25. 10. 2013, 17:43
Zajímavá kniha s CD je vynikající.člověk se tam dočte plno zajímavých věcí.CD je vynikající doplněk ke knize