Zloba

BB art - 2008
ISBN: 80-7257-494-9

BB art (2008) 80-7257-494-9 332
BB art (2001)

Dostanu se z toho. Dostanu se z toho a pak se vrátím a půjdu po vás. Po vás všech... Na počátku to vypadalo jako výjev z Kámasútry: překrásná mladá Francouzka padne za oběť svodům neodolatelného indického milence. Vztah je to stejně vášnivý jako krátký. Ti dva se už nemají nikdy potkat. Připomínkou jejich bleskového vzplanutí je Michel, syn, který se z jejich vztahu narodil. To, co se do té chvíle jevilo jako pár stránek z milostného románu, získalo pro další roky podobu zápletky ze Zločinu a trestu. Michel je nechtěné dítě, opuštěné rodiči a vržené do světa. Vyrůstá na ulicích města, které nezná slitování se slabými, na ulicích Saigonu, a záhy se naučí jednat stejně s okolím. Za každou rvačku, do které se zaplete a ze které vyjde ponížený porážkou, se nelítostně mstí. Každou zradu oplácí zničením jejího strůjce. Za Michelem, obdařeným nejen zločinnou myslí, ale i neodolatelnou sexuální přitažlivostí, tak zůstávají jak opuštěné a zklamané ženy, tak i krvavá stopa. Táhne se za ním z postranních uliček Bombaje až na pařížské bulváry. Avšak spravedlnost je slepá a neomylná: když se zdá, že úder soudcova kladívka v Dílí definitivně rozhodl o Michelově dalším osudu, ukáže se, že ten visí na posledním, nejtenčím vlásku, jaký mu ironický život nabídl k záchraně. (Založil/a: Rakohammas)

matylda86
  16. 7. 2011, 16:49
Ani jsem netušila jak rychle tuto knihu přečtu. Úplně mě pohltila. Sice jsem čekala větší pomstu ze strany Valentine ale nemám žádné výhrady. Naopak určitě si od tohoto autora ještě něco přečtu.
dolcevita
  9. 1. 2016, 13:34
Kniha se výborně čte :) Během tří dnů jsem ji přečetla. Plná napětí. Moje druhá nejoblíbenější kniha od tohoto autora.
Lemoni
  26. 10. 2010, 10:03
Výborně se čte - najednou jste na konci, protože chcete vědět, jak to dopadne...........................................................................................................................................................