Démon z Hex Hall

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3581-3

Knižní klub (2012) 978-80-242-3581-3 248

Sophie Mercerová si myslela, že je čarodějka. Proto byla ostatně poslána do Hex Hall, nápravného zařízení pro delikventy Prodigia, tedy čarodějky, kouzelníky, víly a podobné bytosti. To si ale myslela ale ještě předtím, než zjistila, kdože je vlastně její otec, a že Archer Cross patří k L´Occhio di Dio, které se snaží Prodigia vyhladit z povrchu zemského – a namísto dalšího polibku mu tak musela vrazit jednu pěstí. Že je čarodějnice si myslela do chvíle, než se ukázalo, že je démon. Velká moc však sebou přináší i velká riziko, a než vystavovat nebezpečí své blízké, bude možná lepší se jí zbavit... Co ale dělat, když se ukáže, že i její nové kamarádky jsou démoni a svou sílu rozhodně neplánují použít k žádným bohulibým účelům? Do toho se o Sophii začne zajímat L´Occhio di Dio, a koho jiného za Sophií poslat než Archera. Ještě štěstí, že k němu Sophie už nic necítí. Nebo ano? (Založil/a: lera)

Rachel Hawkins Rachel Hawkins
*1979

anishta
  4. 3. 2015, 23:13
Tak tenhle díl se mi líbil více než první část. Byl více akční, tajemnější. Musím vědět, jak to dopadne, takže pokračuju dalším dílem. :)
Elizabeth-Blain
  25. 9. 2012, 11:57
Stejně dobré, jako první díl, jen se mi zdálo, že je tam mnohem víc sentimentálních událostí. No každopádně, jsem ani kvůli slaďárnám neubrala hvězdičku a zůstávám na 80 procentech.
Uvidíme zda bude závěrečný díl stejně dobrý nebo to bude zklamání.