Harém

BB art - 2002
ISBN: 80-7257-868-5

BB art (2002) 80-7257-868-5 551
BB art (2001)

Směsice svůdných vůní, přepych, šustot drahých brokátů, slova vášně pronášená jen šeptem, smyslnost téměř hmatatelná, tělesné rozkoše přesahující představivost - to se vybaví běžnému člověku pod pojmem harém. S poněkud jinou skutečností se však setká žena, která je v harému přinucena žít násilím.
Právě to potkalo Hürrem, krásnou tatarskou dívku, která byla prodána do otroctví a ocitla se v největším harému, jaký lze najít v říši sultána Sulejmana Nádherného - Osmanské říši, zasahující v dobách svého největšího středověkého rozkvětu na několik kontinentů. (Založil/a: Rakohammas)

Lemoni
  14. 9. 2010, 19:43
Dávám pět hvězd, i když se mi konec poněkud táhnul - nejspíš proto, že jsem hledala během četby ve Wikipedii a zjistila jsem, kdo byl následníkem Sulejmana :( Nicméně opět skvělý román. Již mám objednány další romány od Falconera, je skvělý!!!
Evelina
  9. 6. 2010, 15:15
Mohlo by se zdát, že se jedná o ženský román, ale zařadit tato toto dílo by byla velká chyba. Já si knihu přečetla na doporučení mého táty a musím příznat, že mi dala víc než jsem očekávala, nečekejte romantiku, čekejte nenávist, intriky a pomstu. Myslím, že komu se líbil Egypťan Sinuhet, nepohrdl by ani tímto románem.