Lovci perel

Lovci perel Originální název: Pearls

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-175-4

BB art (2007) 978-80-7381-175-4 307

Touha, která mrzačí a zabíjí Temné mořské hlubiny, ve kterých se perly rodí, jsou stejně kruté jako svět jejich lovců. Perly nosí slzy, říká jedno z přísloví, což o nikom neplatí víc než o lovcích perel. Touha po perlách ubližuje, mrzačí a zabíjí. Cameron McKenzie přichází do Austrálie zbohatnout. Sní o obrovské perle, která by ho navždy zbavila bídy. Několikrát mu bohatství proklouzne mezi prsty a vidina pomsty ho připraví o ženu, již miluje. Mezi lovci perel se nevyplácí věřit nikomu. A ze všeho nejméně těm, kteří se tváří jako přátelé. (Založil/a: Rakohammas)

koki.veru
  26. 10. 2013, 11:48
První knížka, kterou jsem četla od Falconera, a díky ní jsem začala číst i další knížky od tohoto spisovatele. Dozvědět se něco víc o lovcích perel bylo zajímavé a kniha byla krásně zpracovaná, četla se velmi dobře.
Sandalkar
  8. 11. 2014, 12:52
Já prostě tohohle spisovatele žeru. Jeho knihy mají neotřelé nápady a Lovci perel patří mezi mé nejoblíbenější. Doporučuji začít číst o víkendu brzy ráno... :-)
gatear
  2. 3. 2014, 17:47
Tato kniha je velmi čtivá, napínavá. První dvě stránky jsem si řekla, ne to není moje parketa a pak už jsem četla jedním dechem. Moje první od tohoto spisovatele, takže sáhnu po další
Lemoni
  14. 9. 2010, 19:42
Dávám pět hvězd - právě jsem to dočetla, šlo to rychle, je to napínavé. Děkuji, že jsem mohla nahlédnout na sever Austrálie na začátku dvacátého století a dozvědět se něco o lovcích perel :) Nestačím se divit, jak je Falconer pestrý...