Vzpomínky na Eriel

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Repronis - 2012
ISBN: 978-80-7329-321-5

Repronis (2012) 978-80-7329-321-5 420

Někdy se stane, že do něčího života vstoupí bytost a navždy jej uchvátí. Zapomenout pak už není možné. Takový člověk se v srdci nastálo usídlí. I když fyzicky zůstane jen krátce a pak nenávratně odejde, v mysli stále existuje a vzpomínka zůstává živá do posledního dechu. Nikdy nevybledne, nikdy nezevšední. Naopak se stává zřetelnější. Taková osoba je tu už napořád. Postupem let se stává důvěrníkem i rádcem. Neoddělitelnou součástí osobnosti. Tou částí, bez které by nebylo možné existovat a jejíž ztráta by dozajista zabila. A já kdysi takovou bytost potkala. Kdysi jsem znala dívku, která tohle vše pro mě znamenala a kterou jsem pojmenovala Eriel. (Založil/a: al-ma)

Petra Stehlíková Petra Stehlíková
*1976

Laděnka Šušu
  31. 1. 2014, 15:57
Och, tak tohle se člověku dostane hodně pod kůži.
Mysteriózní, tajuplné, napínavé, někdy mne i děsila touha hlavní hrdinky nalézt Eriel.
Jedna z nich je skutečně nemocná. I když, já bych na jejím místě asi nebyla jinak.
Kéž by bylo pokračování, příběh není rozhodně u konce.
felisa
  28. 10. 2012, 14:06
Velice poutavý příběh plný napětí, místy až děsivý, se zajímavou zápletkou. Čtenář čeká do posledního okamžiku na rozklíčovaní a závěrem je překvapen.