Bleach 2

Originální název: Bleach 2

Crew - 2012
ISBN: 978-80-7449-128-3

Crew (2012) 978-80-7449-128-3 192

Vznětlivý teenager Ičigo Kurosaki má kromě popudlivé povahy ještě jednu zvláštní vlastnost - vidí duchy. Což mu nijak zvlášť nevadí... aspoň dokud nepotká Rukii, která ho přesvědčí, aby se stal Sběračem duší. I když si Ičigo není jistý, jestli o tuhle práci vůbec stojí (obnáší až příliš mnoho rizik a morálních dilemat), nakonec kývne. A bude toho litovat.
V druhém díle legendární série se představí další hrdinové, Ičigo spolkne špatnou pilulku, potká muže, který mlátí monstra telegrafními sloupy, ochraňuje papouška, získá až příliš dokonalý záskok a samozřejmě - bude bojovat na život na smrt, aby ochránil duši mrtvého chlapce. (Založil/a: Hannie)

antoniana
  12. 12. 2014, 11:46
Opět skvělý díl, další postavy příběh obohacují. Mám pocit, že tichého siláka Chada budu milovat. Na konci mě pobavil dodatek o dalších podobách dávkovače na duševní pilulky.
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 19:04
Druhý díl už začíná být trochu zajímavější a poutavější, na scéně se objevuje Chad, Urahara a jeho společníci. Těm, komu to stále nepřipadá dost zajímavé, můžu slíbit, že to bude jenom a jenom lepší!