Operace Trinity

Poprvé vydáno celosvětově: 1991

Laser-books - 2000
ISBN: 978-80-7193-081-4

Laser-books (2000) 978-80-7193-081-4 358

Osmdesátá léta 20. století. Mírová aktivistka Elizabeth Devanová si přeje ukončit výzkum nových atomových zbraní. A nejvíce ze všeho by si přála, aby vědci, pracující na projektu Manhattan – výrobě atomové pumy během druhé světové války, tehdy neuspěli.
Během jedné z demonstrací se stane nehoda a Elizabeth je přenesena o padesát let do minulosti. Do roku 1944, do Los Alamos v Novém Mexiku. Do doby, kdy Spojenci bojují v Pacifiku a provádějí invazi v Evropě. Ale díky jejím znalostem se nedopatřením stane, že nacisté získávají informace, potřebné k výrobě atomových zbraní... Podaří se Spojencům v těchto závodech ve zbrojení zvítězit? A na čí stranu se vlastně Elizabeth postaví? (Založil/a: HELLBOY-DB)

HELLBOY-DB
  20. 8. 2012, 16:45
Tato cesta časem do minulosti se autorům velice povedla, jak časovým umístěním (dokončování vývoje atomové bomby), tak průběhem děje, který byl velmi čtivý a nenechal mě ani na chvilku knihu odložit. A samotné finále, které skončí tak jak bych nečekal, to jen korunuje. ===100%