Naše ryby

Naše ryby

Ottovo nakladatelství - 2000
ISBN: 80-7181-403-2

Ottovo nakladatelství (2000) 80-7181-403-2 136

Kapesní encyklopedie moderního rybáře – Naše ryby srozumitelným způsobem podává ucelené a přehledné informace o běžných druzích ryb, které žijí v řekách, v rybnících i údolních nádržích v českých zemích a na Slovensku.
Každý druh ryby je v knize výstižně popsán, jsou uvedeny její hlavní znaky, údaje o výskytu, potravě a o doporučeném způsobu lovu. Tato charakteristika je doplněna názornými ilustracemi a grafy o době hájení, tření i o hlavní lovné sezoně. Přínosem pro rybáře jsou i jasně uvedené zákonné míry ryb i jejich názvy ve slovenštině, v latině a také v hlavních světových jazycích.
Přehledné uspořádání umožní všem rybářům – ať už začínajícím, či zkušeným – snadno určit druh ryby, kterou ulovili. (Založil/a: Peter.Melon)

Otto Pospíšil Otto Pospíšil

Samael
  5. 1. 2016, 22:21
Pěkně zpracovaná encyklopedie o rybách žijících u nás. Najdete tam vše podstatné. Stručné, ale výstižné!