The Blackstone Chronicles VI

Originální název: The Blackstone Chronicles
Poprvé vydáno celosvětově: 1997

BETA Dobrovský - 2000

BETA Dobrovský (2000)

Nevysvětlitelná smrt. Tragické nehody. Vražedný hněv. Zmar pro mladé a nevinné. Nikdo v Blackstonu neunikne zločinné síle, která se rozprostírá nad městem. Každý z podivných dárků přinesl záhubu. Redaktor Oliver Metcalf odhalí spojení mezi dávnou historií Ústavu a hroznými událostmi, které se dějí v Blackstonu. Je v těchto událostech malého města snad něco nadpřirozeného? Vládne tu nějaká zlověstná kletba? Nebo má vše na svědomí někdo důvěrně známý? A připraví hrozný osud pro další nevinnou oběť?
V posledním dílu The Blackstone Chronicles si nemůže být před temnou postavou nikdo jistý... (Založil/a: Kulekunka)

snedy
  16. 6. 2014, 14:49
Tahle série mě přivedla k Zelené míli, protože ji zmiňovala v předmluvě, za což jí patří dík. Samotné kroniky Blackstonu nejsou vůbec špatným dílem, ale bohužel se Johnu Saulovi nepovedlo dojít k podobně blyštivému zakončení jako zmiňovaná inspirace. Což je škoda, prvních pět kapitol jsou výborné horory s povedenou atmosférou, na konci ale dojde příběhu dech.