Natvrdo připojený blboun

Poprvé vydáno celosvětově: 1997

Banshies - 2001
ISBN: 80-86456-02-1

Banshies (2001) 80-86456-02-1 401

Skutečnost není tím, čím bývala. V jednom životě po druhém, v podobě muže, ženy i dítěte je Cory Maddox uvězněn v nekonečném cyklu nepřetržitě se měnících realit. Stále utíká před svými nelitostnými společníky i nejasnými postavami, které jakoby existují mimo matrici, která postupně ztrácí stabilitu.

Zatímco se ukazuje, že každý nový svět je stále podivnější, Cory nechce nic jiného než najít cestu domů. Všechny útržky vědomostí – záhadná havárie UFO, mimozemské technologie, letmé pohledy na počítač, který řídí jeho osud – ukazují na Matouše Branda, génia virtuální reality. Ale Brand už zmizel před dávnou dobou na hranici skutečnosti, nebo možná mimo ně.

Aby zlomil kruh virtuálních reinkarnací, musí Cory najít Branda – dříve, než jeho nepřátelé zničí skutečnost… (Založil/a: Snicketka)

HELLBOY-DB
  22. 1. 2016, 19:07
Další díl a s ním nový virtuální svět, ale jak jsem postupem doby zjišťoval, od minule se příběh zase tolik nelišil a právě tu absenci něčeho nového jsem tu pociťoval nejvíc. Naštěstí nedošlo k tomu, že bych se přes tu mírnou recyklaci nějak nudil, ale protože jsem si představoval lepší závěr, je to nakonec jen počtení, které nenadchne, ale taky neurazí. ===60%

Dobrých nápadů se v sérii našlo celkem dost, zpracování dokázalo taky nejednou překvapit a tak i přes nějakou tu slabší kapitolu, není třeba litovat vynaloženého času. ** 80% **