Šifra Asti Spumante

Šifra Asti Spumante
Originální název: The Asti Spumante Code

BETA Dobrovský - 2006

BETA Dobrovský (2006) 224

Chytrá, mimořádně vtipná parodie na bestseller Da Vinciho kód (resp. Šifra mistra Leonarda) plná sžíravého černého humoru. Proč po sobě zavražděný muž zanechá tolik nejapně matoucích stop, když by stačila poznámka na kousku papíru? Proč má náš kryptolog tolik nepoužitelných znalostí a stejně se obvykle plete? A co stojí za onou děsivě zlověstnou skupinou vydavatelů? Tou, jež chce údajně vydat knihu takové síly, že všechny ostatní knihy ztratí smysl? Tou knihou je ŠIFRA ASTI SPUMANTE!!! (Založil/a: Rakohammas)

Floween
  27. 4. 2015, 7:58
Dostala jsem ji v bedně plné knih, co už někdo nechtěl, stalo se z ní "záchodový čtení".
Místy jsem se nasmála těm absurditám, ale hodně čučím, jak je to na konci odfláknuté. Celý příběh se totiž na třech stranách najednou zvrátí a skončí.. a to je špatný i na parodii.
Ale pokud právě nějakej nenáročnej záchoďák chcete, tak si to přečtěte, zas tak hrozný to není :)