Duchovní poznání

Duchovní poznání

Eileen Caddyová naslouchá vnitřnímu hlasu Boha již víc než čtyřicet let, a tak většinu svého života prožila pod jeho vedením. Je jednou ze zakladatelek Findhorn Foundation, duchovní komunity na severu Skotska. Od svého původního názoru, že Bůh je mimo nás, dospěla k vnitřnímu přesvědčení, že Bůh a my jsme jedno, že nás nic neodděluje. Eileen se s námi v této knize dělí o své poznání božské podstaty, která je v každém a ve všem. Eileen se v knize zabývá mnoha aspekty života, například: Jak meditovat - Jak se modlit - Naslouchání vnitřnímu hlasu Boha - Rozpoznání sebe sama jako Kristem naplněné bytosti - Rozpouštění strachu - Víra - Pozitivní myšlení - Vytváření míru - Nepodmíněná láska - Odpouštění sobě samým a ostatním - Léčení - Sexualita.

Kniha obsahuje mnoho meditací a cvičení, které může čtenář použít na své duchovní cestě. Ze životního příběhu Eileen se můžeme poučit o tom, jak rozsáhlý vliv má vnitřní práce na vnější okolnosti. V "Duchovním poznání" se setkáme s praktickým návodem, jak se hlouběji spojit s Božským Pramenem a jak toto spojení udržovat v každodenním životě. (Založil/a: chiquiitaa)