Vzkaz v láhvi

Vzkaz v láhvi
Originální název: driftwood
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Hannah a Joey byly vždycky nejlepší kamarádky - jen ony dvě a nikdo jiný. Napořád.
Jenže když se objeví Joeyin nevlastní bratr Paul, všechno se změní. Nejdřív se Joey zblázní do bratra Hannah, Kita. Jenže Paul to zkomplikuje - s koťaty, čokoládovou tyčinkou a proužkovaným růžovým kolem. Hannah se celý svět obrátí vzhůru nohama. Dá se zachránit přátelství, když jde ke dnu?
Můžete pomoci kamarádce či kamarádovi z nesnází - když o žádnou pomoc nestojí? (Založil/a: margopt)

Cathy Cassidy Cathy Cassidy
*13.06.1962

kajas1993
  24. 8. 2012, 19:18
Hlavní hrdinka Hannah a její nejlepší kamarádka Joey se spřátelí s Paulem, který je ve škole nový a stane se obětí šikany. Šikana ale jednou přesáhne všechny meze a Paul uteče z domova...
ideal_alien
  13. 2. 2016, 13:24
Tuto knihu jsem četla asi když mi bylo 10 a pamatuji si, že se mi hrozně moc líbila. Sice si už nepamatuji o čem byla, ale vím, že jsem z ní byla nadšená.
Terka Koubková
  25. 4. 2015, 22:27
Knížku jsem četla asi pětkrát, a prostě mě nijak neoslovila. Tuctový děj, tuctové lidské charaktery, pointa pohřbena kdesi pod hromadou okrasných kytiček.