Krvavý festival

Krvavý festival Originální název: Skinner’s Festival

Olympia - 2007
ISBN: 80-7376-042-8

Olympia (2007) 80-7376-042-8 261

Složky skotské kriminální policie a tajných služeb jsou v pohotovosti a pod vedením svých šéfů, Andyho Martina a Boba Skinnera se pouštějí do složité operace, jejíž pozadí se zdá být zprvu zahaleno neproniknutelným tajemství. Dějištěm teroristických akcí je letní festival v Edinburghu, jehož představení se konají na stovkách jevišť a vystupují na nich tisíce účinkujících. A hned první den festivalu teroristé zaútočí, další dny pak své útoky stupňují a mrtvých i zraněných přibývá. Původně se zdá, že se jedná o činy neznámé skotské teroristické skupiny, ale záhy dostává pátrání nový směr, když jsou na jednom předmětu objeveny otisky prstů pověstné americké teroristky a surové vražedkyně. Do pátrání se okamžitě zapojují MI5, MI6 i FBI, s jejichž pomocí se Skinner a Martin snaží zabránit plánovanému útoku Druhý díl Jardinovy detektivní sírie s Bobem Skinerem v hlavní roli. (Založil/a: skjaninka)