Spalující nenávist

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-182-2

Fantom Print (2012) 978-80-7398-182-2 400

Jsou nepřátelé trpaslíků a ovládají nejtemnější magii. Ale ani moc alfů není bezmezná. Dobyvačná tažení vedou k nelítostné válce, která pustoší zemi. Alfové Sinthoras a Caphalor se již vidí téměř u cíle svých temných plánů. Armáda trollů, barbarů a alfů si krok za krokem podrobuje Skrytou zemi, vlast trpaslíků. Země nenáviděných elfů jsou na dosah. Mezi spojenci se však brzy vytrácí soudržnost a chtivost vítězí nad poslušností. K tomu hrozí další pohroma, objevuje se nepřítel, o němž si všichni mysleli, že je už dávno mrtvý. Nejlepší válečníci bojují ve Skryté zemi a vlast je ponechána téměř bez ochrany. Brzy alfům nejde o vítězství nebo porážku – ale o pouhé přežití jejich národa… (Založil/a: Snicketka)

Samael
  6. 11. 2014, 0:06
Druhá knížka o Alfech přečtená a musím konstatovat,že Markus Heitz velice dobře konkuruje J.R.R.Tolkienovi!!!
SeanJohn
  18. 8. 2012, 0:31
Bomba knížka. Spalující nenávist přímo navazuje na spravedlivý hněv. Heitz to dobře vymyslel a popisuje pouze časové období vynechané v knížkách o trpaslících. Už se nemůžu dočkat na třetí díl, který se bude odehrávat v Phondarsonu(kde zmizel Tungdil na konce třetího svazku - autor nepřímo slíbil, že se dozvíme jeho tajemství a jak to skutečně bylo) nebo taktéž v černé soutězce. Jenom mě ale mrzí, že další kniha bude z pohledu jiných alfů(pravděpodobně trojčata dson aklan - 4. kniha o trpaslících)a já se nedovím jak to dopadne s Carmondajem a dalšíma. Nevím proč ale knihy o alfech me přitahují víc než trpaslíci :). Jsem zvědavý jak celá tetrallogie dopadne! Bude to velké a naprosto nečekané!