Dotek kouzla

Dotek kouzla Originální název: Touch of Enchantment

Domino - 2003
ISBN: 80-7303-124-8

Domino (2003) 80-7303-124-8 261

Tabitha Lennoxová nemá podle svého okolí důvod k nespokojenosti – je mladá, úspěšná a pochází z pohádkově bohaté rodiny. Ona sama se však cítí nešťastná, protože po matce zdědila nadpřirozené schopnosti, což je podle jejího názoru spíše prokletí než dar osudu. Vše se ale změní jednoho dne, kdy ji kouzelný amulet odnese do sed set let vzdálené minulosti, přímo pod kola kočáru rytíře v zářivé zbroji. Sir Colin Raweshaw se po návratu z křížové výpravy ocitl ve vážných potížích: své sídlo našel v ruinách a rodové pozemky mu zabral odvěký nepřítel. A teď se mu navíc připletla do cesty podivná žena s ještě podivnějšími způsoby. Její schopnosti kouzlit ho děsí – vždyť žijí v časech, kdy ženy s nadpřirozenými schopnostmi končily na hranici… Místo krásné čarodějky však vzplálo srdce Colina. Statečný rytíř se své lásky nehodlá zdát, i když tím ohrožuje vlastní život.Může i takto nesourodá dvojice nalézt své štěstí? (Založil/a: Martina)

Bloodym
  11. 12. 2013, 0:26
Nadpřirozeno funguje jenom někdy. Ale nemůžu si pomoct, ale mám pocit, že každá autorka, která psala romantiku a pak do ní začala zapracovávat magii, si s tím nakonec neví rady a skončí to katastrofou, přesně jako tady.