Jednou nohou v hrobě

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Fantom Print - 2012
ISBN: 978-80-7398-187-7

Fantom Print (2012) 978-80-7398-187-7 240

Poloviční upírka Cat Crawfieldová je nyní zvláštní agentkou pracující pro vládu s cílem zbavit svět nebezpečných nemrtvých. Stále využívá vše, co ji Bones, její přitažlivý a nebezpečný bývalý přítel, naučil. Když se ale Cat stane cílem nájemného vraha, jediný, kdo jí dokáže pomoci, je upír, jehož opustila. Jeho blízkost v ní probouzí všechny dřívější pocity, od adrenalinu z boje bok po boku proti upírům, až po spalující vášeň. Avšak odměna vypsaná na její hlavu – hledaná: mrtvá či nemrtvá – znamená jediné. Její přežití závisí na spolupráci s Bonesem. A jakkoli se Cat snaží udržet jejich vztah na profesionální úrovni, pomalu jí dochází, že touha přetrvává. A že ji Bones tentokrát už odejít nenechá. (Založil/a: Samie)

Nnelly
  12. 10. 2013, 14:50
Nechápu postavu Catiny matky už od prvního dílu, je iracionální a otravná, celkově mám problém s Cat, která zbytečně moc mluví a je překvapivé, jak všechno bravurně zvládá... kam se na ni hrabe terminátor.
A fakt by mě zajímalo, jak můžou upírovi povyrůst vlasy, když je mrtvý a nebo jak se sakra, mohla Cat na začátku "několik minut mlátit" s upířím Mistrem, který je o stovky let starší a má být silnější? S normálním člověkem by nevydržela mlátit se minuty a takových věíc je tam spostu, krom toho i děj je dost průměrný (vzhledem k tomu, že v první části knihy vlastně ani neni)
6/10
Mazel
  6. 1. 2013, 12:25
Jako první díl je i další díl totálně super :) Nemohla jsem se té knížky nabažit,že jsem se od ní celý den nehnula a za den jsem jí přečetla. :) Doufám,že spisovatelka chystá další díl,protože píše neuvěřitelně.Všem vřele doporučuji.