Milenec z temnot

Milenec z temnot Originální název: After Midnight

Domino - 2005
ISBN: 80-7303-268-6

Domino (2005) 80-7303-268-6 206

Carolina Cabotová se po smrti rodičů ocitá ve svízelné situaci: musí se postarat o dvě mladší sestry, a přitom nemá peněz nazbyt. Východiskem z nouze se zdá být sňatek prostřední Vivienne s urozeným šlechticem. Adrian Kane je nejen bohatý, ale také pohledný mladý muž. Když se Caroline doslechne, že se o něm ve vysoké londýnské společnosti trousí podivné zvěsti, začne se o sestru strachovat. Adrian je pozve na návštěvu rodového panství, kde Carolina užasle zjišťuje, že ji tajemný muž začíná přitahovat. Ani Adrian není vůči jejím půvabům netečný. Samostatná a odvážná dívka se mu zalíbí na první pohled a vzájemná přitažlivost brzy přeroste v lásku. Carolina se však neodvažuje toho muže milovat. Nechce ohrozit sestřino štěstí a Adrian, který před světem ukrývá temné tajemství, se také zoufale brání silnějšímu citu. Vše se však zkomplikuje natolik, že jsou nuceni spojit síly, aby čelili nemilosrdnému nepříteli a ochránili svou lásku. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  11. 12. 2013, 0:44
Tohle byla poslední kniha, kterou jsem od autorky přečetla. Po ní jsem si řekla "Dost! Tohle nemáš za potřebí!" Stupiditě této knihy se rovná jen kniha modrý a červený vláček, která mě děsí ještě teď, když si na ní vzpomenu....
LeaLea
  12. 3. 2012, 13:31
Tato kniha byla můj fatální omyl. Zmátl mě název shodný s knihou autorky Wardové. Mezi námi - on má i námět samotný určité spojitosti. Kniha mě nebavila, ale aspoň už vím, že po červené knihovně znova nesáhnu. Když se to ale vezme kolem a kolem, Milenec z temnot od Wardové u mě dopadl podobně. Tam byla ale úroveň příběhu přece jen o pár stupínků výš. Milenec od Medeirosové by se měl líbit přívrženkyním vášně tak typické pro harlekýnky bez komplikovaného příběhu.
eleni.rat
  11. 11. 2012, 0:03
Ačkoli tento typ knížek většinou nečtu, kupovala jsem jí kamarádce k narozeninám a když už jsem jí měla doma, tak jsem si říkala, že se aspoň podívám, co jsem jí to vlastně koupila.. a musím říct, že jsem byla příjemně překvapená, zhltla jsem ji za víkend a četlo se mi to pěkně. Evidentně není vůbec na škodu občas zabrousit do jiných žánrů..
Nika17
  27. 4. 2012, 6:32
Po přečtení hodnocení od lea lea, jsem se docela bála, co na mě "vyskočí" z knihy. Příběh nebyl špatný, mezi hlavními hrdiny to hezky jiskřilo. Líbil se mi nápad, kdy bratr chrání bratra a upír má možnost získat zpět svou duši.