Šepot růží

Domino - 2006
ISBN: 80-86128-99-7

Domino (2006) 80-86128-99-7 373
Domino (2000)

Sabrina Cameronová znala Morgana z dětství. Tehdy byl jejím trýznitelem, kterého se naučila nenávidět, ale jako dospělý muž se jí zdál ještě nebezpečnější… Věděla, že se bude muset obrnit nepřístupností, aby nemohl znovu zranit její city. Morgan si Sabrinu pamatoval jako rozmazlenou holčičku, a tak je nyní překvapen, že je z ní svůdná kráska. Svým způsobem je proto rád, že si ji musí vzít z dynastických důvodů. Po svatbě společně odjíždějí na horské sídlo MacDonellových. Morgan má sice půvabnou Sabrinu po svém boku, ale ještě zdaleka nevyhrál. Ta nevinná dívka se totiž nehodlá smířit s rolí opomíjené manželky, která byla nucena uzavřít sňatek z rozumu, ale pustí se do smělého boje s cílem pokořit divoké Morganovo srdce. (Založil/a: Martina)

Bloodym
  11. 12. 2013, 0:38
Od téhle knihy jsem si dost slibovala, bohužel, nevím jestli je to mým výběrem, ale autorčiny knihy podle mě mají sestupnou tendenci.