Krvavá kreatura

Originální název: Blood Beast

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-214-5

CooBoo (2012) 978-80-7447-214-5 208

Grubbs Grady zatím uniká rodovému prokletí, ale když na sobě při úplňku pozoruje alarmující symptomy, je si jist, že ho jeho osud dostihl. Již se dokázal vypořádat se smrtí, porazit démony i změnit svůj život. Ale Grubbs je rozpolcený mezi světem magie a svými vlčími geny. Dokáže porazit bestii v sobě nebo se stane další obětí staleté kletby? (Založil/a: Snicketka)

Ann-K.
  28. 6. 2015, 22:01
Obsahuje spoiler spoiler No jestli by se rozdávala cena za mystifikaci, pan Darren by se o ni mohl právem ucházet:D Kniha je nacpaná napětím a ten konec! Musím přiznat, že Juni sem podezřívala od první chvíle Třetího dílu. Něco mi na ní nesedělo, ale pak jak jim ,,pomáhala'' v útěku a já jsem se asi očividně nechala napálit:D No a když přijela za Dervishem, přišlo mi, že je tam moc shod okolností, ale zase jsem se s radostí nechala obalamutit. No sem zvědavá, s čím přijde další díl:)
kat
  5. 2. 2014, 19:12
Podle mě jedna z nejpovedenějších knih série. Já teda Juni podezírala už od začátku, už se těším, jak se to vyvine v dalším díle, protože ten konec byl hodně zajímavý.
naranbaatar
  7. 2. 2013, 15:40
Čekal jsem teda štastnější konec. Doufám, že v šestém dílu se to všechno vyjasní a ukáže se, že Juni byla přinucená nebo tak něco, protože se mi ta postava už od začátku moc líbila.