Utajená krása

Domino - 2003
ISBN: 80-86128-43-1

Domino (2003) 80-86128-43-1 241
Domino (1999)

Holly považovala svou krásu za prokletí osudu. Zástupy nápadníků odmítala tak dlouho, až se její zoufalý otec odhodlal k nepředloženému činu – vyhlásil rytířský turnaj, jehož vítěz se stane manželem jeho vzdorovité dcery. Holly se ovšem uchýlí ke lsti a před rytíře předstoupí se začerněnými zuby, oškubanými vlasy a v pytlových šatech, které zakrývají její smyslnou postavu. Většinu uchazečů o svou ruku tím odradí, ale jeden z nich se zdá být dívčinou ošklivostí potěšen. Austyn z Gavenmoru totiž ví, že ženská krása leckdy bývá zdrojem manželských nesnází, nevěry, žárlivých výbuchů… Poté, co Austyn vyhraje turnaj, vyrážejí novomanželé na jeho hrad ve Walesu a začíná mezi nimi vzkvétat láska. Holly by mu ráda vyjevila pravdu, ale není si jistá, jestli její drobnou lest nebude považovat za zradu. Podaří se jí Austyna přesvědčit, že nemá jen hezkou tvář a vnadnou postavu, ale i upřímné srdce? Nechá se Austyn navzdory svým předsudkům vlákat do osidel lásky, která by ho mohla zbavit dávného rodového prokletí? (Založil/a: Martina)

Yggdrasil
  19. 4. 2013, 8:32
Moje nejoblíbenější od Teresy. Všechny knihy se dobře čtou, ale co si budeme povídat, bývá to prostě pořád dokola, na tuhle knihu si však pamatuji nejvíc. Bavila mě.......doslova. Smála jsem se u ní a možná díky tomu mám na tuhle knihu větší a hlubší a jasnější vzpomínky, než na jiné žánrově podobné příběhy.