Řezník

Originální název: Cutter

Domino - 2004
ISBN: 80-7303-198-1

Domino (2004) 80-7303-198-1 218

Do bezmála dokonale plynoucího života chicagského policejního detektiva Jimmyho Parisiho vstoupí případ jistého brutálního vraha, který si přezdívku Řezník vysloužil způsobem jakým zabíjí své oběti - nejdříve je znásilní, poté zohaví po celém těle a orgány mrtvých žen zřejmě prodává na černém trhu. Jimmy postupně přichází případu na kloub a Řezník vstupuje přímo do Jimmyho života... (Založil/a: Moonwatcher)

Thomas Laird Thomas Laird
*1953

illy
  21. 3. 2014, 11:06
Tuctová kriminálka. Sice příjemně brutální, ale jinak ničím zajímavá. Detektivové nezaujali a vyšetřování je zoufalé - když někdo bere orgány na transplantace rozhodně potřebuje speciální vybavení které se asi nekupuje jako rohlíky. Co takhle pátrat tím směrem? Ne ty vole, my radši budeme sedět v autě před obchoďákem a čekat jestli se magor náhodou nechytí na volavku. Tohle nežeru.
orisi
  17. 1. 2014, 12:07
Drahá Mo (Hayder) ,máš velmi vážnou konkurenci,ale neměj obavy u mě si stále jednička ;)
Thomasi těch 218 stránek stálo za to . Jednou větou , nádherně zvrhlé,morbidní,sadisticky úchylné. Ty Řezníkovi „monology“ bravurně popsané četl jsem je několikrát dokola, a přitom „chrochtal“ blahem . Večer začnu číst další knihu !