Moderní Cizinecká Legie očima výsadkáře

Naše vojsko - 2012
ISBN: 9798020607675

Naše vojsko (2012) 9798020607675 180
Naše vojsko (2005) 80-206-0767-6 177

Francouzská Cizinecká legie je opředena mnoha mýty a často nešťastně zkreslována veřejnými médii. Moderní Cizinecká legie očima výsadkáře dává jedínečnou možnost nahlédnout do jího zákulisí a dovědět se, jak opravdu vypadá, a to z pohledu samotných legionářů. Autorem je Čech, jenž podrobně popisuje vše od přijímacích testů a základního výcviku až po jeho službu v 2. výsadkovém pluku Cizinecké legie v Calvi na Korsice.; Kniha je doplněna mnoha originálními fotografiemi, které dosud nebyly nikde publikovány. (Založil/a: S.SALVADOR)

S.SALVADOR
  13. 8. 2012, 21:23
Před vstupem do Legie povinnost přečíst. Vážně, není to žádná slátanina a kecy které se kolem legie neustále motají. Napsáno originálně, bez omáčky a výmyslů. Vše, co chcete vědět-je tady. Po přečtení mi taky došlo, že Legie je naprosto stejné vymývání mozků jako všude na světě-ba možná i horší. Ale pokud víte, co se dá očekávat od Légion étrangère a chcete tam třeba i vstoupit, tato kniha by neměla chybět mezi přečtenými. Ke 177 stranám musíte příčíst velmi obsáhlou fotodokumentaci. Musíme dodat, že velice kvalitní.