Animorphs 3

Originální název: Animorphs 3 The Encounter
Poprvé vydáno celosvětově: 2000

Svojtka & Co. - 2000

Svojtka & Co. (2000)

Neřekneme vám kdo jsme. Ani kde bydlíme. Bylo by to příliš riskantní a my musíme být opatrní. Skutečně opatrní. Takže nikomu nevěříme. Protože kdyby nás našli..., ale my nedovolíme aby nás našli.
Jediné, co byste měli vědět je, že všichni jste opravdu ve velkém nebezpečí. Ano. I vy...
Když Tobias, Jake, Rachel, Marco a Cassie získali schopnost přeměňování v různé živé tvory, dostali také důležitou výstrahu: nikdy nezůstávat v získané podobě déle než dvě hodiny. Zdálo se, že je to snadné. Zvlášť když děti věděly, že lidé jsou v mimořádném nebezpečí. Jediný způsob, kterým mohly bránit sebe i lidstvo, byl ten, že nebudou lidmi.
Tobias zůstal přeměněný příliš dlouho. A teď je z něho jestřáb - s chlapeckou myslí - už navždy. Tobias ví, že se vetřelcům nevzdají. Slíbili si to. Takže teď bojují čtyři děti a jestřáb proti síle, která se rozhodla, že je zničí. (Založil/a: andilek666)