Bylinář

Poprvé vydáno celosvětově: 1997

Fortuna Print - 1997
ISBN: 80-85873-71-0

Fortuna Print (1997) 80-85873-71-0 286

Všestranná, bohatě ilustrovaná příručka o pěstování bylin v interiérech i v zahradách a o jejich využití v každodenním životě. V knize jsou nejen vyčerpávající informace o rostlinách, ale i rady, jak využít jejich účinků k léčení různých onemocnění a kosmetických nedostatků. Obsahuje i originální recepty na kuchyňské zpracování a uchování úrody. (Založil/a: Iliena)

Lesley Bremness Lesley Bremness

bublynka22
  4. 9. 2014, 14:24
souhlasím, kniha je naprosto vychytaná a myslí úplně na všechno, co s bylinkami můžete podniknout (pěstovat, přesazovat, sbírat venku, sušit nebo jinak skladovat, využít pro ručně dělané výrobky a dárky, okořenit večeři, uvařit léčivy čaj, vyrobit domácí kosmetiku a další a další). takže milý ježíšku, hodně štěstí při obchůzkách...
Iliena
  20. 8. 2012, 12:51
Nejlepší kniha o bylinách, která se mi kdy do ruky dostala. Tahle jedna kniha obsahuje snad vše co o bylinách potřebujete vědět, jak s nimi naložit i co se z nich dá vyrobit s přesnými postupy. Vřele doporučuji, bohužel tato kniha snad kromě v knihovně není k dostání :-(