Pomsta

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-410-1

BB art (2013) 978-80-7461-410-1 344
BB art (2012) 978-80-7461-168-1 344

Existuje sériový vrah, který policejnímu profilerovi Tonymu Hillovi dokáže nahnat strach až do morku kostí. Už pouhé jméno Jacko Vance mrazí všechny, kteří s ním přišli do styku. Do Tonyho života se tento sériový vrah již jednou výrazně zapsal. Sériový vrah, který krutostí překonává všechny ostatní. A teď se Jacko Vance vrací. Ještě vyšinutější a mazanější než dříve, hnán myšlenkami na zničující pomstu Tonymu a vrchní inspektorce Carol Jordanové za roky, které jejich přičiněním strávil ve vězení. (Založil/a: al-ma)

jarin58
  14. 7. 2013, 17:37
Tady jsem byl rozhodnut že knihu nemohu jinak ohodnotit než plným počtem hvězd,ale konec byl pro mne zklamáním.
Stirecka
  26. 2. 2014, 11:50
Po 80 stránkách jsem knihu odložila, tak strašně mě to nebavilo, že jsem horko těžko přelouskala tohle. Milión zbytečných řečí, nepřišlo mi to jak thriller, ale jak užvaněnej dámskej román. Bohužel se asi podepsalo, že autorka bývala šéfredaktorkou nějakého bulvárního plátku. Dávám jednu hvězdičku za to, že nemůžu hodnotit celek.