Vraždící děti

Vraždící děti

Podtitul: Skutečné příběhy dětí, které zavraždily své rodiče

Originální název: Killer Kids

Columbus - 1994
ISBN: 80-901696-4-3

Columbus (1994) 80-901696-4-3 295

Skutečné příběhy dětí, které zavraždily své rodiče.

Cliff Linedecker vstupuje v této knize za zavřené dveře příběhů, jež se skutečně udály, a z výpovědí a fakt ve svém vyprávění rekonstruuje sled údálostí a příčin, jež vyústily v krvavé zločiny a následná hořká dramata v soudních síních.
Deset nejhorších případů paricidy, které se odehrály ve Spojených státech, je alarmující přehlídkou byzarních skutků, pustošivých vášní, pokřivených až groteskních lidských typů, krutosti a fyzického a duševního násilí skrytých pod všední slupkou každodenního života.
Je omyl se domnívat, že tyto zbytnělé temné stránky lidských povah patří jen do vzdáleného světa, který se nás netýká... (Založil/a: Rakohammas)

Abigor
  21. 9. 2012, 22:54
Paricida je zajímavá záležitost pro někoho, kdo hledá zlo. Pro někoho, kdo hledá bizardní mysl, pro někoho, kdo hledá netvory. Tady mi ale případy uvedené v této knize v tomto ohledu moc nepřinesly. Když jsem si knihu kupoval, čekal jsem šílené děti, neuvěřitelně zlé děti, rozené sériové vrahy... Nedočkal jsem se. Ale pro někoho, kdo hledá výše zmíněné věci, je vlastnictví této knihy věc bibliofilské cti. Nic víc, nic míň, tedy alespoň dle mě.