Thorgal 15: Vládce hor

Albatros - 2010
ISBN: 978-80-7447-045-5

Albatros (2010) 978-80-7447-045-5 48
CooBoo (2010)

Vládce hor díky svému mistrně prokomponovanému scénáři patří k vrcholům celé série o Thorgalovi. Při zimním přechodu hor se Thorgal v opuštěné chatě setká s uprchlým otrokem Torrikem a brzy poté i s krásnou Vlanou, zatímco nějaké kouzlo způsobuje, že se kolem nich nečekaně mění roční období a dávné časy se prolínají s budoucností. Tuto záhadu je třeba rozluštit! (Založil/a: Hannie)

kingmaker
  17. 8. 2012, 10:21
Grafická stránka komiksu je v pohodě, evropská škola mi nevadí ani v nejmenším, i když americká škola je taky fajn. Asi mám prostě rád komiksy. Obrázky mi připomněly ty nejlepší komiksy z ábíčka. Mám ovšem trochu problém s dějem, myslím si, že i komiks by ho měl mít promyšlený a propracovaný, což tady není. Celá zápletka s cestováním časem je nedomyšlená a navíc časový paradox prostě nefunguje. Takhle by to mít nemělo. Takže pro mě je děj zklamáním. Jiné příběhy Thorgala jsou snad lepší, tohle je mé první setkání s ním, ale Vládce hor mě zklamal.