Apokalypsa

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Leviathan - 2011
ISBN: 978-80-260-0089-1

Leviathan (2011) 978-80-260-0089-1 204

Apokalyptický příběh staví obrazy sv. Jana z poslední části Bible do roviny naší blízké budoucnosti. Kniha vypráví o tajném společenství, které pomocí magie vyprovokuje lidstvo k největší materiální i duchovní revoluci všech dob. V příběhu se odráží proroctví z Bible do děsivé reality. Svět se probudil do disharmonie. Přes gigantické přírodní katastrofy, které si sám přivedl, se přenesl do zmatku, kde nejedna duše tápe a neví, jak dál. Náboženství se roztrhala na tisíce kousků. Nikdo už ničemu nevěří a nikdo nikomu není schopen pomoci. Jediným bohem se tak stala Moc, která společně s penězi drancuje svět od jeho základů… Třetí světová válka již dávno započala. Ovšem nepřítel je neviditelný - jde o válku stínů, kde na lidstvo útočí nelidskost. Mnozí z davu neslyší a nechají se klamat, proto jsou předem poraženi a zotročeni. Ovšem jsou zde i tací, kteří slyší a bubnují do zaprášených bubnů doby, aby pozvedli její padlý prapor. Vládne chaos, strach, beznaděj a utrpení. (Založil/a: kony)

Petr Junek Petr Junek
*1979