Kolo sudby

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Epocha - 2012
ISBN: 978-80-7425-123-8

Epocha (2012) 978-80-7425-123-8 360

Napínavý kriminální román ze současnosti. V den svatby nalezne mladá veterinářka Dana svého snoubence zavražděného a sama je za tento čin odsouzena na doživotí. O její vině nepochybuje policie, justice a zásluhou senzacechtivých médií ani většina veřejnosti. Danino motto „Nikdy se nevzdávej“ jí pomáhá otočit kolem osudu a změnit ho. Po útěku z vězení zvolna rozplétá složité a zkorumpované nitky své kauzy. Jak souvisí její případ s podivným prodejem lukrativního činžovního domu poslanecké sněmovně? Proč kdosi cvičí bojové psy na smrtící zbraně? A jak s tím vším souvisí předseda branně-bezpečnostního výboru? Opravdu dokáže Dana překonat všechny nástrahy osudu a odhalit vraha svého snoubence? (Založil/a: al-ma)

Jiří M. Skuhra Jiří M. Skuhra

jarin58
  18. 3. 2013, 19:44
Původně jsem ani tuto knihu nechtěl brát do ruky,popravdě mi jméno spisovatele nic neříkalo,ale nakonec jsem byl nadšen.Nádherně se čte,napínavý příběh.Takhle si představuji českou kriminálku.Pane Skuhra,hoďte sebou a pište.(18.03.2013)