Cesta pravého muže

Podtitul: Duchovní průvodce pro muže aneb jak si poradit s výzvami, které před muže staví ženy, práce a sexuální touha

Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-310-3
Vyšlo jako audiokniha

Synergie (2013) 978-80-7370-310-3 Vyšlo jako audiokniha.
Synergie (2012) 978-80-7370-021-8 216

Cesta pravého muže vás zavede do srdce současné mužské zkušenosti. David Deida se zde s pronikavou upřímností a ojedinělým vhledem do nejhlubších mužských tužeb zabývá nejdůležitějšími aspekty života mužů - kariérou a rodinou počínaje a ženami, intimitou, láskou a duchovním růstem konče. Nabízí vám praktickou příručku jak žít. Cesta pravého muže by se měla být povinnou "školní" četbou. Deida učí muže, jak být muži, a ženy, jak být ženami. Jak se navzájem obdarovat tím, čím jsme jedineční, a porozumět tomu, kde jsme odlišní. Nejde přitom jen o psychologické poučky - Deida vysvětluje, jak se liší a doplňují naše mužské a ženské energie, což je v dnešní "zrovnoprávněné" společnosti zcela klíčové. Tato kniha zásadním způsobem podporuje životní směřování mužů, jejich sílu a celistvost, a zároveň lehkost bytí, hluboké uvolnění a zářící radost jejich partnerek! (Založil/a: alča87)

Kaiella
  20. 4. 2016, 13:45
Při předmluvě jsem jásala a cítila, že mi možná poprvé vážně někdo doporučil knihu ze soudku "návodů na život", která zní inteligentně, prakticky, sluníčkově nefanaticky. Dál už se kniha ale nijak neliší od stovek jiných. Mějte pravé upřímé přátele bla bla bla... Vstupujte do ženy celou svou podstatou bla bla bla... Vaše vnitřní uvědomění sebe sama bla bla bla... A jako všude nesmí chybět věta a lá: : "Tak to znamená, že máte nevyřešený problém se svým otcem". Takže když to shrneme, nebuďte egoističtí, buďte asertivní, přijměte sebe jaký jste a buďte upřímný. Kolik stromů musí padnout na to, aby lidé přijali takto jednoduchá pravidla? Nicméně opravdu skvělý začátek, vysvětlení mužského a ženského elementu. Srozumitelné a rozumné. Palec hore.
Kočka modrá
  22. 5. 2014, 11:41
Tato kniha vyšla také jako audiokniha!
Pan Vladislav Beneš ji namluvil naprosto excelentním způsobem, který rozechvívá ženskou duši až do morku kosti! :-)