Kolumbova záhada

Originální název: The Columbus Affair

Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-742-0

Domino (2012) 978-80-7303-742-0 432

Investigativní novinář Tom Sagan píše tvrdé a otevřené články z nejkrizovějších oblastí světa. Když se však ukáže, že kontroverzní zpráva z válkou zmítaného regionu je podvod, ocitne se Saganova profesionální pověst i důvěryhodnost v troskách. Od té chvíle žije v jakémsi virtuálním exilu, pronásledován špatnými rozhodnutími i šokující pravdou, kterou nemůže dokázat: že jeho profesní krach byl úmyslnou sabotáží, jíž se dopustil neznámý nepřítel. Ale než Sagan ukončí své trápení stisknutím spouště, zasáhne osud v podobě záhadného cizince. Ten muž totiž přichází se žádostí, kterou nelze ignorovat. (Založil/a: Kriztyna)

slavekskeeve
  13. 8. 2016, 14:21
Škoda, mám Berryho rád, ale tohle je slabota od začátku. Vzdal jsem to asi po 100 stranách, protože to pro mě bylo prostě nudný, nezajímavý, zamotaný. Ostatní, co jsem měl možnost od něj číst, je fajn, ale tohle mi prostě nesedlo. Za mě bez bludišťáka.
jasta
  17. 6. 2013, 20:16
Jako triller je to slabší, ale zajímavý námět. Autor v doslovu vysvětluje, co je fikce a co skutečnost.
agarux
  19. 5. 2013, 10:22
prilis priamociary, predvidatelny pribeh bez prekvapivych zvratov, ktory by sa dal vtesnat do 100 stran, ale autor ho roztiahol na uctihodnych cca 400. skoda. a este vacsia skoda, ze pan berry pise knihy ako na beziacom pase, ale su stale nudnejsie a plytkejsie. s cottonom maloneom som to nadobro sekol po poslednej knihe, no pribehom mimo serie som este chcel dat sancu. teraz vidim ze som nemal. no ak chcete zabit cas nejakou jednohubkou, nech sa paci...