Měsíc za úsvitu

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-560-5

Baronet (2012) 978-80-7384-560-5 336

Romantický příběh Jude Deveraux o lásce mladé malířky a přitažlivého lékaře.
Jecca žije ve velkoměstě. Život v přecpaném New Yorku dovede někdy člověka připravit o veškerou inspiraci a tu Jecca potřebuje, aby mohla malovat. Zrovna, když na ní všechno padá, přijde nabídka její kamarádky Kim, aby k ní přijela na léto.
Možnost malovat v krásném romantickém malém městečku, kde Kim žije, Jeccu nadchne a nabídku příjme.
Malebný Edilean ji naprosto okouzlí, ale veškerý dojem z městečka přebije ještě silnější cit. Po setkání s Trisem, jenž kromě toho, že je nebezpečně pohledný, je taky velmi obětavým lékařem, je Jecca v sedmém nebi.
Krásné prostředí a muž, do něhož se zamilovala, znamenají nádherné léto.
Co ale bude, až se přiblíží podzim a s ním návrat do reality drsného velkoměsta?
Je jejich láska tak silná, aby překonala rozdíly ve způsobu života i vzdálenost, které je dělí?
Zůstanou spolu i za cenu, že jeden z nich obětuje svůj způsob života a přizpůsobí se tomu druhému? (Založil/a: Kriztyna)

Evelýny
  1. 8. 2014, 22:21
Příběh trochu naivní, trochu zábavný, místy fakt hloupý.Přesto mě postupně vtáhl do děje, až jsem zatoužila si jít koupit paletu a štětce a něco namalovat. Na druhou stranu automechanik, který vyrábí růže z hedvábí - to fakt ne. Ke konci mě pobavila zápletka a skoro jsem si myslela, že kniha postoupí k vyššímu levelu. Bohužel opět stejné klišé. A chci vlastně něco jiného než happy-end?