Varovné signály očkování

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Almi - 2012
ISBN: 978-80-87494-04-2

Almi (2012) 978-80-87494-04-2 296

Profesorka Strunecká, autorka bestselleru Doba jedová, nabízí v nové knize o očkování srozumitelným a jasným způsobem vysvětlení mechanismů imunity a důsledků vakcinace. Podrobné a pravdivé informace o vakcínách by měly být přístupné v demokratickém státu všem občanům. Stejně tak by měla být právem každého rodiče svoboda informovaného souhlasu u očkování jejich dětí. Vakcinace je invazivní lékařský zákrok, který může, byť v ojedinělých případech, způsobit poškození i smrt docela zdravé osoby. Stále více lidí touží po objektivních a vědecky podložených informacích a nehodlá se spoléhat pouze na to, co nám doporučují reklamy, sdělovací prostředky nebo nařizují státní orgány. Podobná kniha na českém knižním trhu dosud chybí. Čtenáři zde najdou i rady rodičům k očkování od praktické lékařky a legislativní část zpracovanou právníkem podle posledních úprav zákona o veřejném zdraví. (Založil/a: alča87)

teddy
  4. 12. 2013, 18:15
Hodnocení je ovlivněno tím, že jsem předtím přečetl Co možná nevíte o očkování. Zatímco uvedená kniha byla spíše výčtem faktů, tady se autorka snaží laickou veřejnost seznámit s principem fungování imunity a reakcí na toxické látky. To se četlo obtížně, ale pak následují informace o vakcínách, kde jsem ocenil informace k Infanrix hexa, která v době vydání Co možná nevíte o očkování nebyla v oběhu. Kupodivu za nejvíce přínosné informace považuji obě přílohy.