Síť

Poprvé vydáno celosvětově: 1993

Moba - 2012
ISBN: 978-80-243-4873-5

Moba (2012) 978-80-243-4873-5 232

Když se Janek Mitter jednoho rána probudí s příšernou kocovinou, najde svou ženu zavražděnou ve vaně. Sám si je jistý, že není vrah, ale dokázat to nemůže. V osudný předvečer s manželkou pořádně flámoval a nyní si nedokáže na nic vzpomenout. Mitter je zatčen policií a obviněn z vraždy. Případu se ujímá komisař Van Veeteren, uzavřený muž středního věku se sklonem k melancholii. Jak vyšetřování pokračuje, je stále jasnější, že řešení případu tkví v rodinné tragédii. Van Veeteren postupně proniká do husté sítě vztahů, ale celé vyšetřování se ještě víc zkomplikuje, když dojde k druhé vraždě... (Založil/a: al-ma)

Peter.Melon
  30. 6. 2014, 15:32
Celkem dobrá detektivka.Nesser je dobrý autor.Je to má první jeho kniha.Je však pravda,že tato kniha je po obsahové stránce trochu zklamáním...
roccia
  7. 2. 2014, 15:12
knihu jsem koupila kamarádce na Vánoce...lehké, oddechové čtení, musím souhlasit, že nic moc překvapivého.... od knihy jsem čekala trochu více
aywa
  26. 3. 2015, 19:50
taková lehčí, nenáročná krimoška. Žádné vzrůšo, bez napětí a nějaké vzrušivosti, čte se to trochu monotóně.
Nelous
  21. 1. 2013, 15:55
Kniha se čte lehce, ale bohužel po obsahové stránce je pro mne zklamáním. Bez gradace, zajímavosti děje, originality. Vraha odhalíte v první třetině a pak už jen čekáte a plácáte se.