Šepot nebes

Alpress - 2002
ISBN: 80-7218-782-1

Alpress (2002) 80-7218-782-1 374

Tasmánie 1840

Jessie přijíždí domů vdát se za muže, kterého jí určila rodina. Žádná škola ji však nemohla připravit na setkání s trestancem Lucasem, který pracuje na jejich farmě. Pátravý pohled jeho očí ji pronásleduje i ve snách a probouzí v ní vášeň, o jaké neměla tušení. Lucas, odsouzený na doživotní nucené práce, dobře ví, že jejich láska nemá budoucnost, ale ani on nedokáže zapudit touhu, která ohrožuje jeho poslední šanci na získání svobody. (Založil/a: manekyna.myska)

Yggdrasil
  26. 2. 2016, 9:24
průměrný příběh. Ničím nepřekvapí, nenabízí nic navíc. Candice Proctor umí mnohem zajímavější a propletenější příběhy, proto jsrm z Šepotu nebes celkem zklamaná, hlavně vsazený příběh bratra hopsajícího s divoženkou mi přišel nsprosto zbytečný. Ovšem kniha jako taková je čtivá a pokud člověk nečeká nic navíc jen trochu relaxu proč ne. Za mě tedy s přimhouřeným očkem 60%