Umění změny

Umění změny

Podtitul: Po malých krocích k velkým změnám v profesním i osobním životě /

Originální název: Kunst der Selbstveränderung

Portál - 2011
ISBN: 978-80-262-0028-4

Portál (2011) 978-80-262-0028-4 310

Lidé, kteří se obávají změny, to mají v životě těžké. Životní okolnosti se čas od času mění a spolu s nimi jde ruku v ruce nutnost naší vlastní změny – důvody mohou být osobní, ale i pracovní. Prvním a zásadním momentem je rozhodnutí ke změně, teprve po něm následuje nutnost realizace rozhodnutí. Jak mohou vypadat první kroky? Jak pečovat o další proces změny? Autor popisuje zábavnou a názornou formou základy, utváření a meze procesu změny a nabízí řadu konkrétních a osvědčených podnětů, jak dát svému profesními či osobnímu životu nový směr. V knize uvedené metody a strategie jsou doplněny praktickými cvičeními či příklady. Knihu ocení čtenáři, kteří se v osobním či profesním životě dostali situace, která vyžaduje jejich vlastní změnu. Využijí ji i blízcí dotyčných osob, kteří jim mohou v procesu vlastní změny pomáhat. (Založil/a: al-ma)