Jsou muži skutečně takoví, jak si myslíte?

Podtitul: Jak druhá polovina lidstva myslí, co cítí a jak se chová?

Originální název: Making sense of the men in your life

Návrat domů - 2009
ISBN: 978-80-7255-208-5

Návrat domů (2009) 978-80-7255-208-5 214

Vyznat se v mužích? „Nemožné!“ říkáte si. Ale je to možné... s pomocí Dr. Kevina Lemana. Kniha „Jsou muži skutečně takoví, jak si myslíte?“ zcela změní způsob, jak hledíte na své manželství a svou roli manželky a životní partnerky. Dokonce vám pomůže s výchovou vašeho syna, zlepšit vztah k vašemu otci a lépe vycházet s vašimi spolupracovníky. Pokud jste si někdy kladli otázku: „Proč jen má tak strašné, typicky mužské vlastnosti?“, Kevin Leman vám poví proč a pomůže vám otevřít oči pro báječnou odlišnost světa mužů. Autor píše: „Přišel jsem doširoka otevřít dveře a okna, abyste se mohly zblízka a osobně podívat, jak druhá polovina lidstva myslí, co cítí a jak se chová.“ Jak moc ve skutečnosti znáte muže, kteří se objevují ve vašem životě? (Založil/a: al-ma)

Elki
  7. 1. 2013, 13:06
To snad ne, dostala jsem to jako dárek, myslela jsem že se alespon pobavím, ale zasmála jsem se tak třikrát. Nedozvěděla jsem se nic, kromě toho, že mám být dobrá křesťanka, nechávat oplzlé vzkazy v bibli manžela a rozhodně netolerovat homosexuály. No fuj, je to hnusná náboženská agitka. Nechápu jak mohlo pánovi vyjít tolik knih v dnešní době.