Pohádka o ztracené krajině

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Dar Ibn Rushd - 2015
ISBN: 978-80-88099-03-1

Dar Ibn Rushd (2015) 978-80-88099-03-1 120

Proč využíváme jen malou část našich schopností a kapacit? Jak ovládnout zákonitosti, kterými se řídí kolísání naší energie, výkonnosti a spokojenosti? Těmito otázkami se zabývá psychologie koučování, která je v této knize představena nejdůležitějšími poznatky a na ně navazujícími cvičeními. Cesta za nalezením vlastního potenciálu a větší spokojenosti je zároveň ilustrována pohádkou, v níž můžeme znovu objevit nejen tyto poznatky, ale i sebe samotné. (Založil/a: Islay)

Radvan Bahbouh Radvan Bahbouh

Monilla
  17. 4. 2016, 13:12
Možná jsem přehnaně kritická, ale upřímně jsem čekala něco malinko víc. Knížka pro mě byla hezkým připomenutím toho, že jsem na správné cestě (sebe)koučování, ale kdybych si ji nepřečetla, asi bych o nic nepřišla. Za nejvíce obohacující považuji dětskou pohádku, která byla opravdu úsměvná. :) Také jsem si z knihy vzala pár odkazů na další literaturu, takže hurá dál za sebevzděláváním.