Hoši, děkujeme!

Hoši, děkujeme!
Originální název: Hoši, děkujeme!
Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Ottovo nakladatelství - 2004
ISBN: 80-7181-976-X

Ottovo nakladatelství (2004) 80-7181-976-X 148

Publikace přinášející pohled na vítěznou cestu kvalifikací na EURO 2004, popisující osmnáct zápasů bez porážky. Dočtete se vše o Brücknerových mužích, o tajemství trenérova úspěchu a seznámíte se se statistikou reprezentace a kvalifikačních skupin. A samozřejmě nemohou chybet ani naše výsledky na mistrovstvích Evropy let minulých. (Založil/a: Kůstka)

Gallienus
  14. 6. 2015, 18:31
Jo to byly časy, kdy naše fotbalová reprezentace válcovala vše co jí přišlo pod ruku. Lidé i média byla nadšená předvedenou hrou, skvělými výsledky, trenér byl div za boha. Kluci co reprezentovali byli na vrcholu sil, hráli za nejlepší kluby, vše bylo skvělé a reprezentace pozlátko našeho fotbalu řídil manažer západního střihu pán Koštál. Tato publikace je oslavou let 2002-2004, kdy trenér mluvil o budování mužstva dlouhodobě, nejen na EURO 2004, které ani zdaleka nebude jeho vrcholem, no bohužel bylo. Na této práci je nejlépe vidět to známé přísloví, že vítězství má mnoho strýčků a prohra vždy zůstane sirotek. Také zůstane připomínkou toho, že již za dva roky prakticky ten samý tým doslova vybouchne na MS 2006 a fandům tak zůstanou již jen ty vzpomínky...